Αρχική | Home Forums Ποδηλαττικά νέα Νέα ιστοσελίδα podilattiki.gr

Τοποθέτηση ετικέτας: 

Επισκόπηση 5 δημοσιεύσεων - 1 έως 5 (από 5 συνολικά)
  • Συντάκτης
    Keymaster
    Post count: 2
    #1100 |

Η νέα μας ιστοσελίδα είναι έτοιμη. Πείτε μας τις εντυπώσεις και τις παρατηρήσεις σας. Τι θα θέλατε να προστεθεί;

MariosVontas
    Participant

Θέλω βιτρίνα και πρώτη μούρη (μαρκίζα ρε παιδί μου) την παρότρυνση να γίνει κάποιος μέλος. Να δοθεί η δυνατότητα γρήγορα και ηλεκτρονικά να ολοκληρώνεται η διαδικασία εγγραφής-πληρωμής. Αναζητώ πού μπορώ να γίνω μέλος και να πληρώσω και δεν το βρίσκω. Αν υπάρχει κάπου και δεν το βλέπω, ζητώ συγνώμη. Αλλά αυτό είναι κάτι που πρέπει να το βλέπουν αμέσως, ακόμα και οι στραβοί σαν κι εμένα. Φιλιά σε όλους.

podiladmin
    Keymaster

Η λειτουργία είναι έτοιμη, εκκρεμεί το θέμα της online πληρωμής, σύντομα στις οθόνες σας! Το site θα είναι έτοιμο 100% σε λίγες μέρες.

Pitsilos Panagiotis
    Participant
    Post count: 1

1 Θα συμφωνησω με τη «μαρκιζα» έχω ομως μια ενσταση στην online πληρωμη γιατι η μεταφορα χρηματων απο αλλη τραπεζα εχει δυσαναλογο κοστος σε σχεση με το 10αρικο της συνδρομης, Εκτος και αν υπαρχει τροπος ο συλλογος να μην χρεωνεται σε καμια περιπτωση εξοδα.
    2 ενα αλλο θεμα ειναι το λογοτυπο στο πανω μερος της οθονης διπλα απο το μενου. Θα ηθελα να ειναι μεγελυτερο.

• Αυτή η απάντηση τροποποιήθηκε στις 6 μήνες, 2 εβδομάδες πριν από  Pitsilos Panagiotis.
    MariosVontas
    Participant

Δεν αναφερόμουν στην online πληρωμή. Είναι νωρίς για αυτό και έχει διαδικασία. Ας ανακοινώσουμε έναν λογαριασμό κατάθεσης ή τον τρόπο που μπορεί κάποιος να υποστηρίξει το σύλλογο και να γίνει μέλος. Να υπάρχει εμφανής η προτροπή και η ανάγκη να γίνει κάποιος υποστηρικτής.

Επισκόπηση 5 δημοσιεύσεων - 1 έως 5 (από 5 συνολικά)

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.